Kto tworzył ilustracje do kalendarza SZOSY 2016?

Wydrukowany w niewielkim nakładzie, bazujący na niecodziennych grafikach Kalendarz SZOSY jest publikacją wyjątkową. Przedstawiamy artystów, którzy, zainspirowani kolarstwem, stworzyli do niego ilustracje.

Jaga Słowińska z Moss Papers

Ilustratorka obdarzona niesamowitą wyobraźnią. Od pierwszego numeru tworzy ilustracje dla SZOSY. W kalendarzu wykorzystaliśmy kilka jej ilustracji znanych już z magazynu oraz kilka przygotowanych specjalnie do tej publikacji.

Ewa Rebeka Służyńska

Studentka Akademii Sztuk Pięknych pracująca w BWA Wrocław. Rysuje, je, śpi i jeździ na rowerze. Autorka m.in. okładki Kalendarza.

Ola Jędrzejewska

Od małego związana ze sportem, triathlonistka. Projektuje grafikę, tworzy patterny i ilustracje, inspirując się życiem codziennym oraz podróżami. Autorka naszych krótkich animacji i kartek pocztowych.

Paweł Mildner

Ilustrator z Wrocławia. Autor książek obrazkowych i ilustracji prasowych, druków ulotnych i podobnych. Zainteresowany metodami drukarskimi, część prac publikuje samodzielnie. Napisał i narysował: “Ciekawe, co myśli o tym królowa” (Dwie Siostry 2013) i “Ptakty” (Ładne Halo 2014).

Daniel Garcia

portugalski ilustrator i grafik mieszkający w Warszawie. Jego prace były wielokrotnie publikowane w europejskich wydawnictwach takich jak np. National Geographic Traveler, Przeglad Sporotwy, Pres, Neues Deutschland, Diario de Noticias, Le Cool Magazine.

Kalendarz można kupić w naszym sklepie.

Szosa-Kalendarz 2016-Zapowiedz-1
Written By
More from Redakcja

Jak przeżyć zimę?

Tytuł artykułu sugeruje, że należy szykować się na survival… W pewnym sensie...
Czytaj więcej