Wiosenny przegląd strojów kolarskich z zagranicy

Sezon szosowy rozkwita niczym pola rzepaku. Przyroda całą zimę przygotowywała się do wiosny, niecierpliwie jej wyczekując, nie próżnowali też producenci ciuchów i designerzy. Przyjrzeliśmy się strojom kolarskim, na które warto w najbliższym czasie zwrócić uwagę.

Wybór jest bardzo subiektywny. Część produktów jest dostępna „od ręki” w sklepach internetowych, na inne musicie zaczekać aż pojawi się nowa dostawa lub pre-order, a później jeszcze „ustrzelić” odpowiedni dla siebie rozmiar.

VOID Cycling, Szwecja: voidcycling.com
Klasyczne, wyścigowe koszulki w jasnych kolorach, dopracowane detale i zdobienia (niestety aktualnie dostępne tylko męskie, ale VOID zapowiadał, że wiosną będą pojawiać się nowe wzory dla kobiet). Do tego kamizelki i wiatrówki w ciekawych wzorach.

Hunter Bros Cycling, Australia: hunterbroscycling.com.au
Bardzo interesujące, wzorzyste koszulki z tatuażowymi wzorami. Niestety, niezwykle trudno kupić w sklepie internetowym odpowiedni rozmiar. Dobra wiadomość – wkrótce pojawią się nowe wzory.

MAAP Cycling, Australia: maap.cc
Oryginalne, męskie i damskie stroje, koszulki i akcesoria. W związku z końcem australijskiego lata niedługo pojawią się przeceny na ciuchy z poprzedniej kolekcji. Na stronie można również znaleźć limitowane serie.

Written By
More from Kozes

Track or Die. Red Hook London No.2

Ciepła, choć wietrzna i pochmurna lipcowa sobota w Londynie. W szarej dzielnicy...
Czytaj więcej