Wiosenna SZOSA do kupienia od 14 marca

Wiosenną, marcowo-kwietniową SZOSĘ zapełniliśmy poradami jak trenować. Szukamy też odpowiedzi na pytanie – po co trenować?

Praktycy – zawodowcy i amatorzy – podpowiadają, jak planować sezon, jakie są najważniejsze elementy każdego treningu (Michał Gołaś, Arek Wojtas, Paulina Brzeźna-Bentkowska, Maciej Paterski, Michał Mientki, Edyta Jasińska, Robert Żmudzin), jak trenować z miernikiem mocy (Arek Kogut), co jeść (James Morton, szef żywienia Team SKY), jakie strategie na wyścig przyjąć i jak poruszać się w peletonie (Bartosz Huzarski), po co amatorowi trening i starty w wyścigach (Mikołaj Jurkowlaniec) jak się właściwie regenerować (Dominik Omiotek).

A ponadto Adam Probosz rozmawia z Sylwestrem Szmydem o karierze tego znakomitego zawodnika, który właśnie postanowił powiesić kolarskie buty na kołku i przejść na sportową emeryturę. Choć z obecności w kolarstwie nie rezygnuje. Paweł Gadzała pisze o kobiecym World Tour, a Jakub Zimoch o legendarnych trenerach, bez których największe nawet gwiazdy kolarstwa prawdopodobnie nie osiągnęłyby swoich spektakularnych sukcesów.

Opisujemy nasz pobyt w niezwykłych Górach Świętokrzyskich i zdobywanie szos z lokalnymi pasjonatami kolarstwa. Byliśmy też w Rzymie, którego okolice są nie mniej atrakcyjne dla szosowców, jak inne, bardziej popularne wśród kolarzy regiony Włoch. A ponadto oceniamy najnowszą grupę Dura-Ace i endurance’a Trek Domane ALR 4 Disc.

Najnowsza SZOSA dostępna od 14 marca w kioskach i innych punktach sprzedaży prasy, w naszym sklepie i wybranych sklepach rowerowych. Zachęcamy także do prenumeraty i czytania SZOSY w formie e-wydania.

Cena: 17 zł

Okladka-Szosa-2-2017-rgb-znapis-mala

Written By
More from Redakcja

SZOSA Uphill Challenge Tąpadła 2016 – wyniki

W sobotę, 2 kwietnia, w przeddzień Ślężańskiego Mnicha, inaugurującego sezon kolarski w...
Czytaj więcej