Tripout – modułowe okulary sportowe z Dolnego Śląska

Tripout Optics to nazwa, którą powinni zapamiętać wszyscy użytkownicy szeroko rozumianej „optyki sportowej”, m.in. okularów na rower czy gogli narciarskich. Założona przez dwóch braci – Przemka i Łukasza – rodzima, świdnicka firma od kilku lat rozwija i udoskonala swoje produkty z tej kategorii.

Pomysł braci na okulary jest świetny – Tripout oferuje nie tyle gotowe produkty, co możliwość łatwego, samodzielnego skomponowania idealnie dobranego dla danego użytkownika zestawu (konfigurator na stronie firmy pozwala dobrać ramki, szybki, wkładkę korekcyjną i akcesoria). Dla kupującego oznacza to, że nie tylko może stworzyć swoje własne okulary rowerowe (lub do biegania/przeciwsłoneczne/gogle narciarskie czy snowboardowe) – może też później w razie potrzeby dokupić tylko jeden ich element. Dzięki temu nie musimy wciąż kupować nowych okularów… i generować zbędnych odpadów.

„Obaj z Łukaszem od zawsze byliśmy zakręceni na punkcie sportów wszelakich – większość z nich wymagała optyki ochronnej. Jako że nie mogliśmy znaleźć w sklepach czegoś, co idealnie spełniałoby nasze oczekiwania… postanowiliśmy stworzyć to sami” – wyjaśnia Przemek.

Więcej informacji o produktach Tripout znaleźć można na stronie www.tripout-optics.pl

Źródło: materiały prasowe firmy Tripout

Written By
More from Redakcja

ROZLUŹNIANIE ZAMIAST WZMACNIANIA

Jeśli chcesz zwiększyć VO2max i sprawność mięśni oddechowych, pozbyć się bólu szyi,...
Czytaj więcej