Thule Sprint

Najnowszy bagażnik dachowy Thule Sprint zaprojektowany został tak, by sprostać wyzwaniom wynikającym z tych zmian – zapewnia wygodny montaż roweru i pełne bezpieczeństwo transportu. Według producenta jest najbardziej kompletny bagażnik przystosowanym do montażu za przedni widelec.

Nabywcy Thule Sprint nie będą musieli się martwić, czy ich rower jest odpowiednio mocno przypięty do bagażnika – najnowszy produkt Thule jest wyposażony w automatyczny system, dbający o zapewnienie idealnej siły dopięcia (pokrętło, za pomocą którego użytkownik reguluje docisk klika, gdy rower zamocowano jest odpowiednio mocno do bagażnika). slixy. Sprint został wyposażony w system amortyzacji, oparty na absorbujących wstrząsy i wibracje elementach elastomerowych, mający za zadanie zabezpieczenie delikatnych karbonowych kół.

Thule Sprint został zaprojektowany wyłącznie z myślą o montażu w rowkach T belek bagażnika – gwarantuje to wygodną instalację bez narzędzi oraz pewne połączenie. Dzięki zastosowaniu wysuwanego teleskopowo uchwytu na koło w bagażniku można umieścić rower praktycznie każdego typu i gabarytów.

źródło: Thule

Written By
More from Borys Aleksy

Czy szosowy Scrapper za 1299 zł to dobry rower na początek?

Pytanie nasuwa się samo, gdy widzi się cenę i wyposażenie Scrappera Spego....
Czytaj więcej