SZOSA nr 3 w sprzedaży od 7. lipca

W lipcu ton kolarskim wydarzeniom nadawać będzie Tour de France, w sierpniu – Tour de Pologne. W najnowszym wydaniu SZOSY piszemy o obu tych wyścigach, przede wszystkim zaś rozmawiamy z Rafałem Majką, dzięki któremu w zeszłym roku oba one miały dla polskich kibiców szczególny smak. Drugą postacią, której nie mogliśmy w tym numerze pominąć, jest Katarzyna Niewiadoma.

Tych, którzy nie żyją wyłącznie kolarskimi emocjami, zabieramy w podróż – bądź co bądź to numer wakacyjny. Kierunek? Do wyboru, do koloru. Płyniemy promem do Szwecji, snujemy się po Mazurach, odkrywamy Jesioniki i trenujemy na trasie Kross Road Race w Nowym Targu. Po drodze odwiedzamy Harfę-Harryson i zachwycamy włoską myślą techniczną w postaci Pinarello Dogmy.

Przemieszczamy się też w czasie. W rozmowie z Józefem Gawliczkiem wracamy do kolarstwa lat sześćdziesiątych, z Cezarym Zamaną wgłębiamy się w zawiłe drogi jego kolarskiej kariery. Przypominamy dramatyczny Tour de France z 1975 r., w trakcie którego Pola Elizejskie po raz pierwszy pojawiły się w programie wyścigu, a Eddy Merckx przeżywał wyjątkowo trudne chwile.

Zapraszamy do lektury. Nowy magazyn będzie w sprzedaży od 7. lipca.

4 komentarze

Dodaj komentarz