SZOSA to eleganckie i nowoczesne czasopismo poświęcone kolarstwu. Wydajemy je od 2015 r. w druku i w wersji cyfrowej.

W SZOSIE skupiamy się na historiach. Rower zawsze jest w nich obecny, choć niekiedy tylko jako część szerszego kontekstu. Opowiadamy o ludziach, miejscach i przygodach. Staramy się unikać nadmiernej ilości testów sprzętu i poradników. Chcemy, by SZOSA, szczególnie w wersji drukowanej, dawała czytelnikowi możliwość odsapnięcia od codziennego zgiełku, świecących ekranów i chaosu mediów społecznościowych.

SZOSA gromadzi wokół siebie wyjątkową społeczność entuzjastów jazdy na rowerze, dla których stanowi nieodłączny element stylu życia. Nasza relacja z czytelnikami ma wyjątkowy charakter. Najchętniej opisujemy ją jednym zwrotem:

#TylkoTyiSZOSA

SZOSA wychodzi w druku 4 razy do roku. Można ja kupić w dobrych salonach prasowych i wybranych sklepach rowerowych lub zamówić online w formie pojedynczego wydania lub rocznej prenumeraty

Wersja cyfrowa SZOSY jest dostępna na urządzenia mobilne w systemie iOS i Android. W tym przypadku nie da się oczywiście odpocząć od ekranu, zyskujemy za to pełny dostęp do archiwalnych wydań SZOSY.


Obsługa klienta

Kontakt e-mail: sklep@magazynszosa.pl

Godziny pracy

Poniedziałek-piątek 
9:30 – 16:00