Objazd trasy Skoda Wrocław Bike Challenge

Sprawdziliśmy trasę wrocławskiej edycji Bike Challenge, objeżdżając ją m.in. w towarzystwie organizatorów i Bartka Huzarskiego.

Start i meta pod wrocławskim Stadionem Miejskim, wyjazd na Oborniki Śląskie i Wołów. Było wesoło, Mateusz z Bike Challenge non stop prowadził realację live z przejazdu na FB, “Huzar” rzucał swoje uwagi, grupka jechała raźno. Na zadowolonego wyglądał też “Huzar”, który – choć mieszka blisko Wrocławia, w te rejony się nigdy nie zapuszcza, więc miał urozmaicenie w swoich codziennych treningach. Pogoda groźna, wisiała nad nami burza, ale skończyło się na zwykłym deszczu pod koniec trasy. Mocno wiało – gdyby wyścig odbywał się tego dnia, mało komu byłoby do śmiechu. Jechaliśmy ruchliwymi drogami i aż miło było pomyśleć, że podczas sierpniowego wyścigu ruch na trasie będzie zamknięty.

Sądząc po popularności poprzednich edycji wyścigu w Poznaniu, Wrocławski Bike Challenge odwiedzi sporo  kolarzy-amatorów. Będziemy zatem mieli okazję się spotkać – SZOSA jest partnerem wydarzenia.

Szczegółów dotyczących trasy i innych spraw związanych z Bike Challenge szukajcie na FB organizatora oraz stronie bike-challenge.pl.

Fot: Hania Tomasiewicz, Paweł Frenczak

Written By
More from Redakcja

Odcinek 13. Wrażenia po 6. etapie Tour de Pologne 2015

Ekipa SZOSY spędziła cały dzień na etapie, potem na gorąco wymieniała się...
Czytaj więcej