O nas

SZOSA to pierwszy w Polsce magazyn poświęcony całkowicie kolarstwu szosowemu. Ale też przełajowemu, torowemu i gravelom. Tworzymy SZOSĘ z pasją i kierujemy do pasjonatów, dla których chcemy być źródłem wiedzy i inspiracji. Skupiamy najlepszych autorów i fotografów, bo piszemy o tym, co najlepsze. O tym, co daje nam rower.

REDAKCJA

Borys Aleksy

Borys Aleksy

Redaktor naczelny, pomysłodawca projektu i twórca jego podstawowych założeń. Lubi piękne trasy, szybkie rowery i zgrabnie ułożone zdania.

Hania Tomasiewicz–Aleksy

Hania Tomasiewicz–Aleksy

Fotograf i sekretarz redakcji. Od lat związana z mediami rowerowymi. Pomysłodawczyni większości działań redakcyjnych, prowadzi też sprawy związane z działalnością wydawnictwa.

Marlena Maciejczyk

Marlena Maciejczyk

Specjalistka DTP, odpowiada za projekt graficzny i skład czasopisma. Dzięki niej najbardziej elegancka odmiana kolarstwa zyskuje na łamach SZOSY odpowiednią oprawę.

Tomasz Ożóg

Tomasz Ożóg

Triathlonista, pasjonat kuchni śródziemnomorskiej i wszelakich podróży. Z wykształcenia historyk nauk filozoficznych, z zawodu, wykonywanego również w SZOSIE – specjalista ds. reklamy.

Małgorzata greten Pawlaczek

Małgorzata greten Pawlaczek

Redaktorka, kolarka, entuzjastka kolarstwa kobiet. Zaczepia każdego napotkanego psa. Woli róż.

Małgorzata Wąchała

Prowadzi sekretariat i dba o sprawne działanie redakcji, wnosząc do niej mnóstwo pozytywnej energii. Zajmuje się też obsługą prenumeraty.

Magazyn „SZOSA” – Redakcja

ul. Zygmunta Wróblewskiego 38
51-627 Wrocław

tel. 71 725 36 86

Redakcja: hania@magazynszosa.pl
Reklama: borys@magazynszosa.pl
Prenumerata i sklep: sklep@magazynszosa.pl

Wydawca
Cyclemotion sp. z o.o.
ul. Zygmunta Wróblewskiego 38
51-627 Wrocław