Nowa Electra Loft Go!

Electra Bicycle Company wypuszcza na rynek nowy e-rower Loft Go! 7D EQ

Electra Bicycle Company dodaje kolejny model do tej przystępnej cenowo linii e-rowerów. Czerpiąc inspirację z kolekcji Loft, elektryczna wersja tego modelu ma nową ramę, która zapewnia najlepsze wrażenia z codziennej jazdy po mieście.

(przeczytaj o jeżdżeniu na wcześniejszej wersji Electra Loft Go! w tym artykule)

Electra Loft Go! 7D EQ – wersja z wysoką ramą

„Największym sukcesem dla nas jest to, że coś tak prostego jak jazda na rowerze może sprawiać ludziom radość – również wtedy, gdy używają rowerów i e-rowerów jako codziennego środka transportu” – mówi Kevin Cox, prezes Electra. „Projektując Loft Go!, chcieliśmy uzyskać absolutnie wspaniały i w 100% funkcjonalny elektryczny rower hybrydowy, który przekraczałby nie tylko nasze oczekiwania, ale przede wszystkim oczekiwania konsumentów”.

Loft Go! 7D EQ z obniżonym przekrokiem umożliwia wygodną, wyprostowaną pozycję w trakcie jazdy dzięki szerszemu rozstawowi kół i zmniejszeniu kąta rury podsiodłowej, co pozwoliło stworzyć przestronny kokpit. Model z wysoką ramą ma teraz bardziej sportowy charakter dzięki tradycyjnej ramie na kształcie rombu i agresywnej pozycji jazdy. Dzięki temu jest idealny do manewrowania w ruchu ulicznym.

Electra Loft Go! 7D EQ – wersja z obniżoną ramą
  • Loft Go! 7D EQ z obniżonym przekrokiem : 9 999,00 zł
  • Loft Go! 7D EQ z wysoką ramą : 9 999,00 zł

Nowy Loft Go! będzie dostępny u autoryzowanych sprzedawców Electra od końca lutego 2023. Znajdź najbliższego sprzedawcę i zabierz rower na jazdę próbną, odwiedzając stronę electra.trekbikes.com/store-finder.

Zobacz nasz artykuł o

Żródło: materiał prasowy Electra Bikes Company

Written By
More from Redakcja

Zobaczymy, co ze mnie wyrośnie

Ten wywiad przeprowadziliśmy w 2019 roku, tuż po tym, jak Barbara Borowiecka,...
Czytaj więcej