Porady treningowe – napisz do Arka

Masz pytanie odnośnie treningu? Zastanawiasz się, czy idziesz w dobrym kierunku? „Napisz do Arka” to nasza nowa kolumna, w której na Wasze pytania będzie odpowiadał nasz ekspert – trener kolarstwa Arek Kogut. Uwaga: w sekcji pojawią się pytania najciekawsze lub te, które powtarzają się najczęściej. Preferowane pytania krótkie i konkretne.

Arek Kogut-2
„Nazywam się Arek Kogut i jestem certyfikowanym trenerem kolarstwa UCI. Od blisko 7 lat współpracuję z kolarzami szosowymi, MTB i triathlonistami, zarówno amatorami jak i zawodowcami. Jestem trenerem m.in. Katarzyny Niewiadomej. Wcześniej przez 10 lat ścigałem się wyczynowo na szosie, w tym dwa lata w Hiszpanii.
Na stronie SZOSY staram się rozjaśnić zawiłe kwestie treningu. Na najciekawsze i najczęstsze pytania odpowiadam w formie krótkich notatek. Pytania podsyłajcie na adres: arek.kogut@magazynszosa.pl lub w wiadomości prywatnej przez mój facebookowy profil”.
Written By
More from Borys Aleksy

Odcinek 13. EKSTRA – wypowiedzi po 6. etapie.

Rozmowy nagrane po 6. etapie TdP 2015. Wypowiadają się po kolei: Piotr...
Czytaj więcej

1 Comment

  • witam, jakie najlepiej przeprowadzać treningi pod czasówkę ok. 20km. i jakich strefach pracy serca ją przejechać żeby przejazd był najefektywniejszy?

Comments are closed.