Nadchodząca edycja Kielce Bike-Expo wyłącznie online

Na podstawie szczegółowej analizy branży rowerowej i rozmów z wystawcami, organizatorzy przedsięwzięcia Kielce Bike-Expo zdecydowali, że w 2020 roku odbędzie się jedynie internetowa odsłona wydarzenia. Targi w tradycyjnej formie odbędą się w 2021.

Organizacja branżowych przedsięwzięć o międzynarodowym charakterze to niejednokrotnie również podejmowanie trudnych decyzji. Spełnienie oczekiwań uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem. Na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży rowerowej zdecydowaliśmy o zmianie terminu tradycyjnej odsłony Kielce Bike-Expo.

Spotkanie przedstawicieli branży rowerowej w Targach Kielce od wielu lat stanowi unikatową platformę wymiany doświadczeń. Corocznie spotykają się tutaj największe firmy związane z branżą, eksperci, przedstawiciele hurtowni, serwisów i sklepów. Targi Kielce Bike-Expo to miejsce, gdzie wystawcy z całego świata prezentują corocznie swoją ofertę, a na stoiskach największych i najbardziej rozpoznawalnych marek zobaczyć można flagowe produkty, ale także premiery sprzętu. Swoją ofertą zaskakują także rynkowi debiutanci. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęliśmy decyzję, aby tradycyjna odsłona Kielce Bike-Expo odbyła się w 2021 roku.

Źródło: Kielce Bike-Expo

Written By
More from Redakcja

Trek Checkpoint 2022

Nowy Checkpoint podąża za trendami – ma bardziej terenową geometrię i szersze...
Czytaj więcej