Jesienna SZOSA od 14 września w sprzedaży

Wraz z jesiennym spleenem proponujemy przyjrzeć się swojemu ciału, w którym, jak sami się przekonaliśmy, nawet mimo regularnego, zaplanowanego treningu wciąż tkwi spory, niewykorzystany sportowy potencjał.

Uświadomili nam to eksperci od fizjologii, osteopatii, relaksacji, jogi, fizjologii, treningu i medycyny chińskiej, z którymi rozmawialiśmy. Na własnym ciele odczuliśmy także skutki zabiegów, które w tym numerze opisujemy. A to tylko część wiedzy i tego, co można dla ciała zrobić. Sprawdziliśmy także, jak traktują swoje ciała zawodowi kolarze – o trosce o ciało w wersji PRO opowiedzieli Michał Gołaś i Arek Wojtas.

Wolfgang Brylla pisze o Mistrzostwach Świata, które w tym roku odbędą się w Katarze, ale i o tych, rozegranych niegdyś w NRD i Czechosłowacji. Najsłynniejsze batalie o tęczową koszulkę opisuje Jakub Zimoch. Kuba sportretował także niedocenianego we własnym kraju Óscara Freire. Wojtek Sienkiewicz zwiedzał rowerem Teneryfę i trochę łatwiej dla nas dostępne czeskie szosy w okolicach Broumova.

Byliśmy na kobiecym Tour de Pologne, z którego przygotowaliśmy obszerny reportaż, przyglądając się zawodniczkom nie tylko na trasach poszczególnych etapów, ale także przed i po wyścigu. Zorganizowaliśmy wrocławską edycję Rapha Women’s 100, ale piszemy też o przejazdach dziewczyn z Warszawy, Trójmiasta i Częstochowy. Michał Kozes Kozłowski przybliża niezwykłą atmosferę londyńskiego Red Hook Crit, zdobywającego coraz większą popularność na całym świecie kryterium ulicznego na ostrym kole.

Najnowsza SZOSA jak znalazł na coraz dłuższe jesienne wieczory! Dostępna od 14 września w sklepach i kioskach oraz przez naszą stronę.

Written By
More from Redakcja

Wizjoner Ernesto Colnago

Ernesto Colnago sam o sobie mówi, że urodził się, żeby konstruować rowery....
Czytaj więcej