Jak kupić wydanie cyfrowe przez stronę SZOSY i zarejestrować się jako użytkownik?

UWAGA! Nie musisz rejestrować się jako użytkownik, gdy kupujesz SZOSĘ:
• w PDF-ie do czytania na komputerze (przez platformę ISSUU),
• bezpośrednio w aplikacji przez AppStore lub GooglePlay.

Przejdź do instrukcji, jeżeli kupujesz SZOSĘ do czytania na smartfonie i tablecie (jako e-pub i PDF) przez Kiosk na naszej stronie. 

Kup SZOSĘ w wydaniu cyfrowym przez naszą stronę:

Dokonaj zakupu przez Kiosk na naszej stronie. Pamiętaj, by w formularzu zamówienia zaznaczyć opcję „Utwórz konto” (jeśli już dokonałaś/dokonałeś zakupu, a nie utworzyłeś konta, przejdź niżej, do punktu „Jeśli podczas zakupów nie utworzyłaś/nie utworzyłeś konta…”). Wypełnij wszystkie pola, by zostać zarejestrowanym użytkownikiem. Sprawdź skrzynkę mailową i wejdź pod podany w wiadomości link, by ustawić swoje hasło. Gotowe!

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem:

Jeśli masz już konto na naszej stronie, które założyłaś/założyłeś podczas zakupów w Kiosku SZOSY, pobierz aplikację SZOSY na swój telefon.

Jeśli podczas zakupów nie utworzyłaś/nie utworzyłeś konta i nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, nic straconego. Żeby założyć konto użytkownika na stronie SZOSY:

1. Wejdź na stronę www.magazynszosa.pl i w górnym prawym rogu kliknij „Zaloguj się”. Możesz także skorzystać z bezpośredniego linku do rejestracji (kliknij TUTAJ), wówczas w tej instrukcji przejdź od razu do punktu 3.. 

2. Pod formularzem logowania, z lewej strony, kliknij „Zarejestruj się”.

3. Wpisz swoją nazwę użytkownika, nie używając znaków diakrytycznych, i podaj swój adres e-mail (opcjonalnie: jeśli chcesz być z nami w kontakcie, zapisz się na newsletter). Kliknij „Zarejestruj się”.

4. Sprawdź skrzynkę mailową, w której otrzymasz potwierdzenie rejestracji i link do ustawienia hasła. Kliknij w ten link, przeniesie Cię na naszą stronę do poniższego formularza.

5. Wpisz wybrane przez siebie hasło i kliknij „Zapisz nowe hasło”.

Skoro już jesteś zarejestrowanym w naszym systemie użytkownikiem, pobierz naszą aplikację i czytaj SZOSĘ gdziekolwiek chcesz:

Instrukcja pobrania, logowania i korzystania z aplikacji SZOSY dla użytkowników iPhone’ów:

Instrukcja pobrania. logowania i korzystania z aplikacji SZOSY dla użytkowników systemu Android:

Dodatkowe informacje:
• Po zalogowaniu się w naszej aplikacji możesz czytać SZOSĘ równolegle na trzech urządzeniach, pracujących na systemie iOS oraz Android.
• Po pierwszym logowaniu aplikacja zapamięta Twoje dane, nie będzie więc konieczne ponowne logowanie się. Jeśli jednak Twoje urządzenie przez dłuższy czas było poza siecią, wyloguj się i zaloguj ponownie.
• W razie jakichkolwiek problemów z aplikacją skontaktuj się z działem technicznym – mail znajdziesz w menu aplikacji (pod hasłem: „Kontakt z pomocą techniczną”).

Written By
More from Redakcja

Zapraszamy na SZOSA Uphill Challenge

Pierwszemu Weekendowi Testowemu HBA towarzyszyć będzie druga już edycja SZOSA Uphill Challenge,...
Czytaj więcej