Bike Show 2019

Premierowe targi rowerowe Bike Show 2019 trwały od piątku 30 sierpnia do niedzieli 1 września w Poznaniu. W ciągu trzech dni zwiedzający ekspozycję mieli okazję obejrzeć stoiska wystawców oraz wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów wydarzeniach.

Wśród atrakcji były m.in: Tor MTB, Skatepark, I Turniej Roller Derby o Puchar Prezesa Grupy MTP i Zico Racing, strefa dla dzieci, miasteczko zawodów czy strefa finishera. Gościem targów był Krystian Herba, który wykonał swój imponujący pokaz, oraz Ryszard Szurkowski i Bartosz Huzarski.

Dla najmłodszych nie lada gratką był wyścig KIDS RACE, w którym dzieci mogły spróbować swoich sił na prawdziwym wyścigu rowerowym i ścigać się między pawilonami na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal.

Targom towarzyszył finał UCI Gran Fondo World Series, który zgromadził zawodników z różnych części świata. Targi stały się więc rowerowym miasteczkiem, w którym odbyła się również ceremonia wręczenia nagród dla zwycięzców wyścigu.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy odwiedzili targi.

Zdjęcia: Bike Show 20019

Written By
More from Redakcja

Fiordy w tęczy

Ten widok zapiera dech w piersiach. Przepiękny port i jeszcze piękniejsza dzielnica...
Czytaj więcej