4th Polish Bicycle Summit – rower elementem zrównoważonego rozwoju


„Rzeczpospolita” od dwóch lat kontynuuje akcję społeczną “Rowerem przez Polskę”, której celem jest przyjrzenie się, jak wygląda “rowerowa Polska i czego potrzebuje, aby się rozwijać. Wnioski z poprzednich edycji, to przekonanie o tym, że konieczne jest powstanie krajowej strategii rowerowej oraz dedykowanej specustawy. Konferencje dotyczące roweru jako elementu zrównoważonego rozwoju to doskonała płaszczyzna do wymiany doświadczeń, dyskusji, dzielenia się wiedzą, a także do integracji polskiego i międzynarodowego środowiska rowerowego.
Już 17 kwietnia organizatorzy zapraszają do Centrum Olimpijskiego w Warszawie wszystkich, którym zależy na lepszej przyszłości i zmianie rowerowej naszych miast i regionów. Będzie wspaniała okazja do dyskusji bo będą tam obecni przedstawiciele korpusu dyplomatycznego, Parlamentu RP, ministerstw, samorządów, organizacji pozarządowych, związków sportowych.
Partnerami honorowymi tegorocznej edycji są między innymi, Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie i Dutch Cycling Embassy.

Written By
More from Redakcja

Cannondale Synapse

Synapse został zbudowany dla tych, którzy na rowerze szukają przede wszystkim przygody,...
Czytaj więcej