Nieprzerwanie od 2017 roku fundacja Oddaj Rower dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu ma możliwość spełniania marzeń dzieci o posiadaniu roweru. To już 6 rok działalności fundacji.

Sztandarowym projektem fundacji jest coroczna akcja Oddaj Rower. Cała magia rozpoczyna się w październiku. Właśnie wtedy, jak co roku,  odnawiamy przekazane rowery przez darczyńców, podrzucają Świętemu Mikołajowi, a on w okresie Bożego narodzenia, rozdaje je podopiecznym z Domów Dziecka i Domów Opieki Społecznej. To naprawdę wzruszające przeżycie. Jeżeli masz sprzęt, z którego przestałeś korzystać, lub Twoje pociechy po prostu z niego wyrosły – możesz dać mu drugie życie w rękach nowego, przeszczęśliwego właściciela.

Fundacja to nie tylko akcja Oddaj rower, fundacja inicjuje projekty mające na celu popularyzowanie jazdy rowerem oraz angażuje się w działania edukacyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich rowerzystów. Swoimi akcjami chce budować świadomość mądrych postaw i zachowań na ścieżce rowerowej.

Z fundacją współpracują wspaniałe serwisy, dzielące się swoją pracą całkowicie bezinteresownie. Ich zapłatą są uśmiechy i łzy szczęścia dzieci, którym spełniają marzenia. Do tej pory fundacji udało się naprawić i przekazać blisko 1000 rowerów.

W tegorocznej edycji akcji Partnerem Strategicznym jest Giant Polska, rowery możecie przekazywać do Giant Store https://www.giant-bicycles.com/pl/sklepy bądź do jednego z partnerów: https://oddajrower.pl/nasza-ekipa/#partnerzy

Tak jak w poprzednich latach i od samego początku, fundację wspiera również Shimano Polska.

Jeśli chcecie wesprzeć akcję i pomóc spełnić marzenia o posiadaniu roweru przez wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych to macie na to dwa sposoby:

  1. Przekazać rower który wymaga reaktywacji do wybranego serwisu rowerowego: https://oddajrower.pl/nasza-ekipa/#partnerzy
  2. Wpłacić niewielką sumę na zbiórkę: https://zrzutka.pl/utndgv

Bez Was i Waszego wsparcia, fundacja #oddajrower nie mogłaby działać i obdarowywać dzieci i dorosłych rowerami, oraz sprawiać aby gościły uśmiech i radość na ich twarzach.

Jeden rower to jedno marzenie.

Dziękujemy za wsparcie i możliwość czynienia dobra!!!

Źródło: Fundacja „Oddaj Rower”

Written By
More from Redakcja

Gravel Attack 2021 – rowery zawodników

Gravel Attack 2 startuje 17.07.2021. Zawodnicy będą rywalizować na dwóch dystansach (200...
Czytaj więcej