Rodzaje bonusów w kasynach online

Ze względu na dużą konkurencję, kasyna online organizują promocje, aby przyciągnąć klientów. Najczęstszym sposobem zachęcania klientów są bonusy. Motywują one użytkownika do częstszej i aktywniejszej gry, co jest korzystne dla instytucji. Klient otrzymuje również korzyści w postaci dodatkowych pieniędzy lub darmowych spinów. Zakłady stosują różne zasady premiowania. Wybierając stronę do gry, należy zwrócić uwagę na atrakcyjność warunków promocji.

Najlepsze bonusy i promocje w kasynach online 2021

Powitalne Bonusy Depozytowe

W kasynach online, nowi gracze mogą otrzymać nagrodę za jeden lub więcej pierwszych depozytów. Wielkość i warunki zakładów zależą od strony. Niektóre wymagają podania kodu bonusowego przy dokonywaniu wpłaty. Inne nie wymagają tego i przyznają prezent automatycznie, gdy dokonasz wpłaty.

Pieniądze

Po uzupełnieniu konta, użytkownik otrzymuje dodatkowe pieniądze na grę od razu lub po spełnieniu warunków promocji. Nagrody są przyznawane pod różnymi warunkami.

Rodzaje:

 • Odroczone - środki wpływają na konto w miarę zawierania zakładów. Wielkość prezentu może być ustalona. Częściej jednak zależy to od wysokości wpłaconej kwoty - gracz otrzymuje określony procent od wpłaty, ale nie więcej niż maksymalny pułap.
 • Instant - użytkownik otrzymuje pieniądze natychmiast, mogą być one wykorzystane do opłacenia zakładów. Wypłata jest możliwa po postawieniu zakładu na kwotę bonusu oraz po otrzymaniu płatności z bonusu.

Freespins

Wiele kasyn zachęca nowych graczy darmowymi spinami. W regulaminie promocji określono, ile freespinów otrzymuje deponent i na jakich maszynach mogą one zostać wykorzystane. Dodatkowo, istnieje maksymalny limit wygranych, które mogą być uzyskane z jednego darmowego obrotu. Freespiny mają swoją datę ważności, aby wypłacić pieniądze należy spełnić warunki obrotu.

Premie od systemów płatności

Prezent można otrzymać za sposób dokonania wpłaty. Często użytkownicy zachęcani są przez zachodnie serwisy płatnicze - Neteller, Skrill. Warunki są określone w kasie lub w ogłoszeniach o promocjach na stronie gry. Przed dokonaniem wpłaty zalecane jest zapoznanie się z dostępnymi metodami płatności, aby nie przegapić korzystnych ofert.

Wybierając metodę wpłaty, należy pamiętać o saldzie transakcji.

Wypłacić pieniądze w wysokości zdeponowanych pieniędzy będzie musiał podobną metodę płatności - jest to wymóg polityki finansowej stron hazardowych.

Bonusy za przeładowanie

Dla użytkowników, którzy skorzystali z oferty pierwszego depozytu, niektóre kasyna oferują bonusy reload. Są one naliczane w celu wielokrotnego uzupełniania konta. Serwisy rozdają je na stałe lub w ramach czasowych promocji. Często użytkownicy otrzymują ekskluzywne zaproszenia do otrzymania prezentu za drugi depozyt, jeśli jeszcze nie grali w kasynie.

Bez depozytu

Nie jest wymagana żadna wpłata, aby otrzymać no deposit. Jest to dobra okazja, aby bez ryzyka poznać nowe gry i funkcje strony.

Odmiany:

 • Powitanie - wydawane w celu rejestracji. Czasami gracz otrzymuje nie pieniądze czy freespiny, ale punkty bonusowe, które pozwalają mu na udział w turniejach.
 • Prezent świąteczny - przyznawany na urodziny, Nowy Rok, Halloween i inne uroczyste okazje.
 • VIP Reward - nagroda za osiągnięcie nowego poziomu w programie lojalnościowym.
 • Affiliate - prezent od strony, z której użytkownik przeszedł do kasyna. Aby wziąć udział w promocji, może być wymagany kod promocyjny, który jest podawany podczas rejestracji.

Jak wypłacić bonus bez depozytu w Jednorekich Bandytach 777

High Rollers

High rollers to gracze, którzy preferują wysokie stawki. Dokonują oni wysokich depozytów i są najbardziej atrakcyjną kategorią kontyngentów dla kasyn. Dlatego niektóre lokale organizują dla nich różne promocje, w których inni użytkownicy nie mogą brać udziału.

Różnorodność bodźców:

 

 • Zwiększone bonusy od depozytu - zwiększony procent lub górny limit.
 • Turnieje specjalne.
 • Ekskluzywny status VIP.
 • Zwiększony limit wypłat.
 • Możliwość dostosowania oferty do potrzeb klienta.
 • Dostęp do gier VIP.

 

Inne promocje

Wyobraźnia organizatorów promocji jest niewyczerpana. Na stronach internetowych kasyn można znaleźć ogłoszenia promocyjne, które nie zostały opisane w poprzednich częściach.

Przykłady:

 • Loterie - losowanie odbywa się w momencie zaksięgowania kuponu lub w ustalonym terminie.
 • Turnieje - zawody dla graczy slotowych. Nagrody są przyznawane tym, którzy trafią na szczyt nagrody. Uczestnicy są klasyfikowani według liczby obrotów, wysokości postawionych zakładów lub otrzymanych wygranych.
 • Freebety na zakłady sportowe.
 • Bilety na turnieje pokerowe, freerolle.
 • Prawdziwe nagrody - elektronika, wycieczki, samochody itp.

Na portalu Jednoreki Bandyta można znaleźć wiele innych ciekawych artykułów o tematyce hazardowej. Ostatnio portal zaczął pisać o automatach do gry, w bardzo szczegółowej recenzji dowiesz się: popularne strategie, jakie bonusy możesz dostać, jak i kiedy lepiej jest grać. Na przykład, najnowsza recenzja gry Starburst jednorekibandyta777.net/starburst/, została bardzo dobrze przyjęta przez graczy i zebrała wiele pozytywnych opinii.