Najpopularniejsze oszustwa związane z zakładami sportowymi

zakłady bukmacherskie

Tam, gdzie w obiegu są pieniądze, zawsze znajdzie się miejsce dla oszustów, którzy próbują "wyłudzić" od łatwowiernych klientów ich pieniądze, oferując fałszywe usługi lub wręcz oszukując ich. W świecie zakładów bukmacherskich szaleje oszustwo - w Internecie dosłownie roi się od wszelkiego rodzaju ofert bajecznego wzbogacenia się w "pięć minut", z wykorzystaniem unikalnej strategii no-win lub match-fixing. W większości przypadków są to po prostu oszustwa, których jedynym celem jest wyciągnięcie pieniędzy od "prostaków", którzy chcą wygrać wszystko na raz. Aby móc obstawiać zakłady sportowe, należy wybrać biuro bukmacherskie i zarejestrować się w nim. Pierwszeństwo należy dać firmie bukmacherskiej, która posiada licencję kraju, w którym odbywają się zakłady.

Ustawianie meczów

 Należy unikać informacji o tzw. "ustawianiu meczów", które są oferowane do kupienia za kilka tysięcy rubli. Wiesz, prawdziwy insider jest wart tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy dolarów, i nie jest sprzedawany na "każdym rogu". Upewnij się, że "insider", który oferuje kupno wyniku meczu za "grosze" jest czystym oszustem. A jeśli jego "ustawianie meczów" okaże się zgodne z przewidywaniami, to nie będzie to nic innego jak czysty fluke.

Płatne prognozy

Ze 100% gwarancją Ludzie są podatni na stereotypy. Jednym z najczęstszych jest przekonanie, że jeśli coś kupujemy, i to nawet za potrójną cenę, to znaczy, że jest to produkt bardzo wysokiej jakości. Niestety, nie zawsze tak jest. Zakłady bukmacherskie nie oferują 100% gwarancji wytypowania meczu. Jedynym sposobem na zagwarantowanie sobie wygranej jest gra na "divotach", które są zabronione w większości biur bukmacherskich. Więc jeśli tipster oferuje Ci zakup jego przewidywań ze 100% gwarancją, masz do czynienia z oszustem. Żaden rozsądny inwestor nie da 100% gwarancji na żadne ze swoich prognoz. Kupując prognozę, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na sprawdzone statystyki prognostyka. Jeśli tak nie jest, oznacza to, że masz do czynienia z oszustem.

Promowanie konta bukmachera

 W internecie można znaleźć wiele ofert dotyczących "promocji konta bukmacherskiego". Schemat działania jest bardzo prosty - dajesz osobie trzeciej dostęp do swojego konta bukmacherskiego, trader obstawia zakłady w Twoim imieniu za Twoje pieniądze, czyli gra za Ciebie i zgarnia określony procent zysku. Pamiętaj, że nawet jeśli dasz się nabrać na "uczciwego organizatora", to z punktu widzenia regulaminu biura bukmacherskiego takie działania są nielegalne. Jeśli biuro zakładów podejrzewa, że przekazałeś swoje konto komuś innemu, Twoje konto zostanie natychmiast zamknięte i najprawdopodobniej skonfiskowane. Zastanów się sto razy, czy warto ryzykować? W zdecydowanej większości przypadków tego typu "promocja" kończy się banalnym drenażem Twojego banku. Na czym polega ta "sztuczka", powiadasz? To bardzo proste, odkręcając dziesiątki kont, "hazardzista" dostaje się na czarne kilka lub trzy razy, i jest całkowicie "uprawniony", aby poprosić cię o twoją część wygranej. Niezły schemat zarabiania na cudzych pieniądzach bez najmniejszego ryzyka dla organizatora, musicie się z tym zgodzić.