Najlepsze wersje blackjacka

Blackjack na żywo

Blackjack jest jedną z najprostszych i najbardziej ekscytujących gier planszowych, a teraz masz okazję zagrać w nią online. Celem gry jest zdobycie 21 punktów jako pierwszy, lub jak najbliżej tej liczby.

Po pierwsze, stawiasz zakład "otwarcie" i otrzymujesz 2 karty "otwarte". Krupier rozdaje Ci 1 kartę odkrytą. Jeśli suma Twoich 2 kart jest mniejsza niż 21 punktów, możesz ją zwiększyć poprzez dobranie jednej lub więcej dodatkowych kart, przez podwojenie lub rozdzielenie. Możesz też "przestać". Kiedy już podejmiesz decyzję, krupier albo weźmie drugą kartę, albo ujawni 'zamkniętą' kartę, którą początkowo rozdał. Zwycięzca zostaje wyłoniony poprzez porównanie liczby punktów na kartach gracza i krupiera.

Dowiedz się więcej o Operacjach Blackjack

W grze w blackjacka w Spin Casino, istnieje kilka zupełnie różnych akcji. Dlatego ważne jest, abyś je zrozumiał, zanim zaczniesz grać w kasynie. Najłatwiejszym działaniem jest zatrzymanie się, czyli zagranie kart, które już rozdałeś i liczenie na to, że Twój układ przewyższa układ krupiera.

Zestaw kart oznacza otrzymanie jednej lub więcej kart bez dodatkowego zakładu. "Double" lub podwojenie oznacza, że otrzymasz trzecią kartę do swoich już 2 oryginalnych kart, ale w tym przypadku będziesz musiał postawić drugi zakład równy oryginalnemu zakładowi. "Split" oznacza rozdzielenie Twoich oryginalnych 2 identycznych kart, aby stworzyć dwie oddzielne "ręce", a następnie zestaw dodatkowych kart dla każdej z tych dwóch rąk.

Europejski i amerykański blackjack online

Istnieją 2 główne odmiany black jack gra online. Wariant europejski jest wygodniejszy dla gracza, ponieważ krupier na początku rozdaje sobie jedną kartę, a zaczyna dobierać karty dopiero wtedy, gdy podejmiesz decyzję. W amerykańskiej odmianie blackjacka krupier rozdaje dwie karty, z których jedna jest "prywatna". Zgodnie z zasadami, krupier może podejrzeć kartę zanim Ty podejmiesz decyzję, co oznacza, że prawdopodobnie przegrasz już na samym początku gry.