Symulator Roweru - Najlepsze Gry Rowerowe

Aby przeczekać złą pogodę, a jednocześnie nie oderwać się od ulubionej jazdy na rowerze, wybraliśmy najlepsze gry rowerowe, jakie można znaleźć na Friv2Online i smartfon. Przygotuj się na poprowadzenie swojego zespołu na Tour de France, wykonaj kilka akrobacji MTB i to wszystko - wszystko w zaciszu swojego pokoju!

Pro Cycling Manager 2017

Zostań menedżerem profesjonalnej drużyny kolarskiej i rywalizuj z najlepszymi kolarzami w ponad 200 wyścigach na całym świecie, w tym słynnym Tour de France czy La Vuelta. W tegorocznej wersji Pro Cycling Manager będziesz podejmować wszystkie najważniejsze decyzje, takie jak skauting i rekrutacja rowerzystów, rekrutacja personelu, negocjacje kontraktów i zarządzanie sponsorami! Wybierzesz także strategie dla poszczególnych wyścigów i zdecydujesz, kto dołączy do Twojej drużyny! Ta gra na PC została również wydana na XBOX i PS4 pod nazwą The Tour de France.

Rower Unchained

W tej szybkiej przygodzie wyścigowej od Red Bulla możesz pokonać trasy, które łączą kolarstwo górskie enduro, downhill i slopestyle. Będziesz rywalizować, aby zdobyć najfajniejsze motocykle, podróżować po świecie i zbierać swoją drużynę, aby stawić czoła swojemu ostatecznemu rywalowi - Drużynie Praedor - i walczyć o pierwsze miejsce! System sterowania jest naprawdę dobrze zrobiony, możesz jeździć rowerem w dół, aby uzyskać dodatkową prędkość, przewracać się, skakać i inne fajne rzeczy.

Bike Mayhem Wyścigi górskie

W tej grze będziesz toczyć się po pięknych ścieżkach, rozbijać się o skały i korzenie, skakać, próbując robić szalone, podejrzane kombinacje, aby uzyskać maksymalny wynik. Możesz wziąć udział w wyścigu wybierając tor spośród 100 możliwych. Gra pozwala na ulepszenie motocykla, jeśli zdobędziesz za niego punkty. A jeśli zejdziesz z drogi, jest to również bardzo zabawne – animacje upadku wyglądają naprawdę nietypowo.

Stickman zjazd

Jest to szybka gra logiczna z kultowym patchmanem. Do wyboru jest ponad 17 różnych motocykli, wszystkie wyjątkowe i zaprojektowane z oszałamiającym realizmem. Gra zabierze Cię do 90 różnych lokacji, od ścieżek w głębokich lasach po górskie szlaki rozciągające się w powietrzu.