Klasyczne tytuły nadal zajmują wysokie miejsca w kasynach

Klasyczne tytuły nadal zajmują wysokie miejsca w kasynach

Novomatic zawsze specjalizował się w grach slotowych o wysokiej zmienności, które zachwycają fanów kasyn od 40 lat. Ten austriacki gigant hazardu ma kilka marek pod swoją nazwą, w tym zawsze popularny Greentube, więc jest prawdopodobne, że niektóre z ulubionych slotów są zarządzane przez wspomnianego dostawcę.

W związku z tym przyjrzyjmy się, jakie są klasyczne tytuły, które nadal zajmują wysokie miejsce w krajobrazie kasyn online.

novomatic slots hall

Najlepsze klasyczne sloty od Novomatic

Spośród wszystkich gier stworzonych przez dostawcę znanego pod skrótem Novomatic warto wspomnieć o jednej, która jest prawdziwym wyrazem długowieczności i popularności i która sprawdziła się zarówno w kasynach stacjonarnych, jak i online.

Konkretnie mówimy o Book of Ra 6, która, jak widać po numerze po tytule, jest częścią serii rozpoczętej od wersji 1 w fizycznych kasynach i o którą gracze poprosili, aby grać online. Novomatic odpowiedziało na wezwanie w 2008 roku, wiernie odtwarzając ten slot dla ery Internetu.

Ze ścieżką dźwiękową prosto z salonu gier i tylko 9 liniami wypłat, Book of Ra 6 jest prostym, ale zachwycająco skutecznym automatem do gry. Między innymi, grafika jest przejrzysta, nie ma wielu elementów rozpraszających uwagę, a symbole są proste, atrakcyjne i przede wszystkim wspaniałe.

Należy również zauważyć, że można w niego grać za jedyne 2 centy za obrót, a 6 wersja slotu została uznana za najlepszą w historii. Nie odstraszyło to jednak zagorzałych fanów od poprzedników, których wciąż można znaleźć w rozpiskach różnych serwisów online.

Stainless Lucky Lady's Charm Slot

Innym klasycznym slotem, który jest zawsze ulubionym wśród graczy online jest ten o nazwie Lucky Lady's Charm. Po raz kolejny, slot ten jest znany od zawsze, a to z powodu łatwości użytkowania i wysokiej zmienności.

W tej grze stworzonej przez Novomatic gracz stara się zebrać przynajmniej trzy kule, aby zagrać w 15 darmowych gier z 3-krotnym mnożnikiem.

To ostatnie może trwać przez długi czas, ponieważ każda sesja reaktywuje kolejną, a potem kolejną i tak dalej. Chociaż nazwa może być raczej kobieca, płeć nie ma znaczenia podczas gry w ten slot, który recenzenci nie wahali się nazwać boskim.

Warto go wypróbować, ponieważ nie będziesz rozczarowany, gdyż jest to jeden z najlepszych slotów Novomatic wszechczasów według krytyków branży.

Ekscytujący slot o nazwie Hoffmania

W 2019 roku Novomatic podpisał umowę z Hoffmanią lub

Należy również dodać, że jest to 5-bębnowy, all-payline slot z symbolami zawierającymi samego Hoffa i różne fanki ubrane w obcisłe koszulki z twarzą Davida, podczas gdy dziki symbol jest reprezentowany przez logo Hoffmanii.

Symbol scatter, z drugiej strony, jest przedstawiony w postaci złotego popiersia głowy Hoffa, a trzy takie symbole w rzędzie uruchomią darmowe obroty. Z RTP 94.16%, wydaje się jasne, że są lepiej płatne sloty na rynku, ale niewiele z nich będzie tak ekscytujących jak Hoffmania od Novomatic.

Dlatego też deweloperzy tytułowej firmy starają się rok po roku ulepszać jej grafikę i funkcjonalność, wiedząc, że stała się ona klasykiem w całym krajobrazie gier kasynowych online.