Glasgow, Loch-Ness Lake and Scotland (część 3)

Pamiętaj, aby udać się do wspaniałego rosyjskiego sklepu turystycznego "Loch Lomond Mill", który znajduje się na King St., 61 - te bardzo kilogramy są sprzedawane. Tak wiele tkanin komórkowych, które mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek w tym życiu, dlatego ma sens na zakupy z okazją na przyszłość. Przygotuj kartę kredytową - Kilt tutaj kosztuje od 50 do 250 funtów.

Dni trzyosobowe w stolicy strzelonej przez ludzi - i na powietrzu, do szkockiej prowincji, do gór! Najlepiej jest dokonać podróży autobusem: jest nie tylko taniej (od 5 do 20 funtów wobec 20-100 pociągiem), ale także umożliwia ocena jakości lokalnych dróg. Tak przy okazji, wspaniale - wydawałoby się wynająć samochód i samodzielnie zamawiał sam Boże, ale ruch w Szkocji w lewo: Wielu czuje się nieswojo w odpowiednie koło. Przy okazji, oprócz ruchu lewego, istnieje kolejna subtelność w Szkocji, która będzie przydatna, aby wiedzieć, zamierzasz uczestniczyć w instytucjach publicznych. Faktem jest, że gorąca i zimna woda są obsługiwane przez osobno, mikser jest tylko pod prysznicem. I jest to chyba jedyny punkt kontaktu Anglii i Szkocji - Brytyjczycy są rozmieszczone w ten sam sposób.

Gdyby pamiętasz, taki wspaniały film jest "dzielnym sercem", z kredą Gibsonową w głównej roli. W nim niebieską farbę kredą Starina w roli lidera Szkocji, Zernovo Grovored przez miecz angielskich piechoty na tle wspaniałych, niesamowitych krajobrazów. Teraz jest szansa na zobaczenie wszystkiego z własnymi oczami - trudno uwierzyć, że na stokach tych wzgórz, gdy naprawdę jelito bitwą i płynął krew: Dziś wszystko wygląda rozwinięte spokojnie i spokojnie. Pastwiska farma Pasek Kudłaty Krowy - czysto Szkocki zjawisko: Jest to kraj należny, byli zadowoleni, do Travinki "przycięte" górskie łąki. Jeśli chodzi o doskonale czyste terytorium, zadbane drzewa i brak antykoncepcji w jeziorach, ta Szkocja jest zobowiązana do Instytutu Własności. Cała grunt w tym kraju jest w stanie prywatnej własności, więc jest mało prawdopodobne, aby uzyskać wesoły miot z pożarami i tańczykami z Księżycem - konieczne będzie uzyskanie zgody Mistrza.

Małe miasteczka są po prostu urokiem: flegmatyczne - dobroduszne i schludne, natychmiast urzekają swój domowy komfort. Nie ma problemów z nocnym pobytem i zakwaterowaniem tutaj i nie było dobrej drogi: nawet w najmniejszym mieście to 3-4 hotele, gdzie można usiąść, stare szkockie puby i małe rynki ze świeżymi produktami. slottica casino