SZOSA Uphill Challenge Tąpadła 2016 – wyniki

W sobotę, 2 kwietnia, w przeddzień Ślężańskiego Mnicha, inaugurującego sezon kolarski w Polsce, w ramach 1. Weekendu Testowego HBA odbyła się druga edycja SZOSA Uphill Challenge. Na 2,2-kilometrowej trasie prowadzącej na szczyt Przełęczy Tąpadła najszybszy był Maciej Hop.

SZOSA Uphill Challenge
SZOSA Uphill Challenge 2016. Fot. Wojtek Sienkiewicz / SZOSA

Rok temu rekord trasy organizowanej przez SZOSĘ czasówki pod Tąpadła ustanowił Piotr Berdzik (00:06:08).

Wiatr, który od startu wiał zawodnikom w twarz, niewątpliwie wpłynął na przebieg dzisiejszej rywalizacji. Co nie przeszkodziło Maciejowi, notabene naszemu autorowi, mieszkającemu na co dzień w Warszawie (gdzie o górki raczej trudno), znacząco zbliżyć się do wyniku Piotra. Wśród kobiet najszybsza była Agnieszka Śpica.

Sklasyfikowanych zostało 52 kolarzy, część z nich zaplanowała również start w Ślężańskim Mnichu. Dekoracja najszybszych trzech pań i najszybszych trzech panów odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia o godzinie 13:00 w miasteczku zawodów Ślężański Mnich (Hotel Sobotel w Sobótce).

Wszystkim uczestnikom Uphillu SZOSY pod Przełęcz Tąpadła gratulujemy!

Wyniki SZOSA Uphill Challenge 2016:

1. Hop Maciej 00:06:15
2. Piróg Paweł 00:06:21
3. Wróbel Marcin 00:06:24
4. Krajewski Łukasz 00:06:33
5. Karcz Konrad 00:06:43
6. Makowski Michał 00:06:46
7. Dobosz Adam 00:06:53
8. Huzarski Łukasz 00:07:14
9. Rybicki Maciej 00:07:21
10. Ostrysz Szymon 00:07:22
11. Bensari Wit 00:07:24
12. Ścierka Ryszard 00:07:26
13. Prajel Maciej 00:07:27
14. Ciapała Mateusz 00:07:33
15. Birecki Mateusz 00:07:39
16. Kozak Tadeusz 00:07:43
17. Marczewski Piotr 00:07:46
18. Pasternak Tomasz 00:07:53
19. Steczkowski Tomasz 00:07:53
20. Potoczak Wojtek 00:08:01
21. Ciołek Piotr 00:08:02
22. Oszczeda Daniel 00:08:04
23. Śpica Agnieszka 00:08:20
24. Niemczuk Michał 00:08:27
25. Bererznicki Łukasz 00:08:30
26. Tyburcy Krzysztof 00:08:38
27. Dudajek Radek 00:08:38
28. Heś Paweł 00:08:38
29. Dalba Jakub 00:08:40
30. Gawełczyk Mateusz 00:08:44
31. Masterska Agata 00:08:55
32. Lorenowicz Marek 00:09:01
33. Bubula Krystian 00:09:03
34. Michalczjuk Aleksiej 00:09:06
35. Drej Ola 00:09:16
36. Ciurej Dawid 00:09:17
37. Markiewicz Adam 00:09:21
38. Matlak Krystian 00:09:26
39. Kania Krzysztof 00:09:44
40. Wyrzykowski Piotr 00:09:44
41. Masłowiec Bartosz 00:10:01
42. Gustowski Franciszek 00:10:11
43. Lewański Paweł 00:10:13
44. Forkajm Marcin 00:10:21
45. Wawrzyniak Patryk 00:10:22
46. Czarnecki Adam 00:10:41
47. Kępa Katarzyna 00:11:13
48. Tarnowski Lukasz 00:11:30
49. Tomaszewski Konrad 00:12:13
50. Pawluk Tomek 00:12:31
51. Wawrzyniak Krzysztof 00:12:32
52. Jóskowiak Piotr 00:14:36

Wyniki w formacie PDF dostępne tutaj.

Jest i film lokalnej telewizji:

Dodaj komentarz